Letnia promocja
-20% z kodem LATO26 / Promocja trwa od 03.06 do 10.06
Użyj kodu LATO26 i skorzystaj z 20%
Sklep
Wyświetlanie wszystkich wyników: 11
-

Bergamota – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
42,00 PLN -

Frankincense – Organiczny Olejek eteryczny – 5ml
69,00 PLN -

Lawenda – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
39,00 PLN -

Melisa – Organiczny Olejek eteryczny – 5ml
109,00 PLN -

Neroli – Organiczny olejek eteryczny – 5ml
169,00 PLN -

Palo Santo – Olejek eteryczny – 5ml
69,00 PLN -

Pomarańcza Słodka – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
27,00 PLN -

Szałwia Biała – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
55,00 PLN -

Szałwia Muszkatołowa – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
45,00 PLN -

Tymianek cytrynowy – Organiczny Olejek eteryczny – 10ml
48,00 PLN -

Yuzu – Olejek eteryczny – 10ml
59,00 PLN
Opinie o nas
Niesamowicie intensywne zapachy. A opakowanie to jakaś petarda! Przygotowane z największą starannością od zerwania pierwszego kwiatka do wysyłki. Polecam!
Sylwia MielniczukPolecam, świetne produkty 😍
Alicja GajewskaPolecam olejki są bardzo dobrym wsparciem dla relaksu i dobrego samopoczucia a dla mnie bezcenne w okresie chorobowym:)
Agnieszka DmitrusBardzo polecam jestem bardzo zadowolona na pewno wrócę!
Julita KrólWysokiej jakości i bardzo wydajne olejki. Stosuje zarowno w kominku, dyfuzorze jak i na saunie. Świetnie sie sprawdzają w każdym wydaniu. Zawsze szybka i jakościowa realizacja.
Amadeusz NowaraJestem bardzo zadowolona z zakupow w tym sklepie. Produkty wysokiej jakości - kupiłam kilka olejków i mogę przyznać że są genialne❤️ Ekspresowa dostawa i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam 😊
Karolina WiniarskaBardzo polecam! Szeroki wybór olejków eterycznych i produktów naturalnych, wszystko świetnej jakości. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, a produkty były starannie zapakowane. Duży plus za dokładne opisy i pomocną obsługę. Na pewno wrócę po kolejne zakupy! 🌿
Gosia HeinaOlejki są naprawdę świetnej jakości 💚 Piękne, naturalne zapachy – nie takie chemiczne jak w zwykłych produktach. Używam regularnie i widać różnicę, szczególnie jeśli chodzi o relaks i samopoczucie. Polecam z całego serca!
Anna Białk